Kontakt oss!

Du är välkommen att kontakta oss om du har några frågor eller funderingar. Skicka ett meddelande via formuläret eller kontakta oss direkt via e-post eller telefon.
Christian Hadenius
christian@enit.se +46706868550
Försäljningschef
Lisa Huge
lisa@enit.se +46705111245
Chef för Professional Services
Katarina Brynning
katarina@enit.se +46707553202
Senior konsult
Dan Byström
dan@enit.se +46731010388
Senior konsult
Joakim Gröndahl
joakim@enit.se +46709649953
Senior arkitekt
Gustav Tullberg
gustav@enit.se +46736272888
Senior konsult
Robert Mårland
robert@enit.se +46706165766
Senior konsult
Christofer Lindqvist
christofer@enit.se +46706868573
Senior arkitekt
Marko Korpi
marko@enit.se +46706868523
Senior konsult
Peter Adermark
peter.adermark@enit.se +46706868576
Senior konsult
Markus Anding
markus@enit.se +46703052658
Senior konsult
Johan Rydmark
johan@enit.se +46730730557
Senior konsult
Mika Friman
mika@enit.fi +358503760208
Senior konsult
Juuso Heljaste
juuso@enit.fi +358505061210
Senior konsult
Peter Andersson
peter.andersson@enit.se +46706868551
Senior konsult
Trond Ekaas
trond@enit.no +4741607590
Senior konsult
Jyri Keränen
jyri@enit.fi +358504640090
Senior konsult
Stian Lassemo
stian@enit.no +4790841776
Senior konsult
Robert Beck
robert.beck@enit.se +46736332760
Senior konsult
Wai-ki Tsoi
wai-ki@enit.se +46760763383
Senior konsult
Ronnie Wilhelmsen Gardell
ronnie@enit.se +46730730559
Senior konsult
Pål Boye
pal@enit.se +46720068256
Senior konsult
Tuomas Kettunen
tuomas@enit.fi +3584578778997
Senior arkitekt

Kontakta oss!

Kontakta oss gärna om du har några frågor eller funderingar; vi återkommer inom kort. Skicka ett meddelande via formuläret här eller kontakta oss direkt via e-post eller telefon.

Kontakt

"*" anger obligatoriska fält

Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Hitta oss här:

Om ENIT

Vi hjälper kunder att utveckla och digitalisera sina kundkommunikationslösningar genom att tillhandahålla konsulttjänster och skräddarsydda lösningar inom OpenText Exstream, Quadient Inspire och SmartCOMM.
  • contact@enit.se
  • +4670-686 85 50
  • Sankt Göransgatan 63, 112 38 Stockholm
  • Hamntorget 1, 434 30 Kungsbacka
  • Oluf Onsums vei 9, 0680 Oslo
  • Elimäenkatu 5, 2:a våningen, 00510 Helsingfors
Producerad av Jo Kommunikation